اسامی پذیرفته شدگان

اسامی پذیرفته شدگان دوره کارگاه اسپینینگ

اسامی پذیرفته شدگان دوره کارگاه اسپینینگ به شرح ذیل است. ۱-سارا ساکن ۲- سمیه جوان ۳-شادی شاملو ۴-ماریا بهنام فر مرجان کیوانفر سمینه محمد خانی عارفه جعفری شراره زرین دست حدیثه محمد زاده پریسا ابراهیمی نرگس ظریف فاطمه ربانی آیدا محروقی فاطمه جهان نادیا اکبریان پریا پیله وران فاطمه نظری انسیه اسمعیل جامی صدیقه فرائی عالیه گریوانی فامه محدث سحر ...

متن کامل »

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی

اسامی افرادی که در دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی ۳۰آذر ۹۴ به مدرسی خانم نرجس علیزاده شرکت و موفق به کسب نمره قبولی شده اند به شرح ذیل است: ۱-فاطمه احمدی ۲-فرحناز فرمانبر نصر آبادی ۳-تکتم احمدی باغکی ۴- شیما باطوری ۵- نرجس امجدی ۶- فاطمه ارضی ۷ صدیقه کمالی ۸- سوگل شیخی ۹- رویا حبیبی حاتم قلعه ۱۰ ...

متن کامل »

نتایج دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی ۲۳ آذرماه

نتایج دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی مورخ ۲۳ آبانامه به مدرسی خانم رازیتا حیدری به شرح ذیل است: اسامی قبول شدگان: ۱-مریم صداقت ۲- حسنیه سلیمی ۳ هانیه علیزاده ۴ سمیه کسرائی ۵ فاطمه چوپانی ۶ اکرم ادینه ۷ معصومه توکلی ۸ فاطمه هاجرپور ۹ اکرم بیضائی ۱۰ راحله شکیبائی ۱۱ سمیرا سید دخت دهبار ۱۲ مهتاب بیات ۱۳ ...

متن کامل »

اسامی پذیرفته شدگان کارگاه trx

اسامی افرادی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند به شرح ذیل است: ۱-مریم صفائی طرق ۲ لیلا جهان دیده ده سرخ ۳ نرجس خاتون جلیلی انوشیروان ۴ فاطمه سادات محدث ۵ سحر نورانی حسن کیاده ۶ سمیرا محمدی ۷ سمینه محمد خانی ۸ فرشته رهنما ۹ ساناز محمد آقائی ۱۰ سارا ساکن ۱۱ نادیا اکبریان ۱۲ فاطمه خادم ...

متن کامل »

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری برادران تربت حیدریه

لیست اسامی افرادی که در دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه ۳ شرکت و پذیرفته شده اند به شرح ذیل است: ۱-علی نجفی ۲- محمد رجب زاده ۳- رضا جانی ۴- سید جمال پور قائمی ۵ بهرام احسانی مقدم ۶ مهدی حجی زاده ۷ جواد سین پور ۸ احسان دانائی فرد ۹ امین صادق زاده ۱۰محسن احسانی ۱۱ محمد رضا یوسف ...

متن کامل »

لیست اسامی پذیرفته شدگان دوره توجیهی ایروبیک بانوان

اسامی افرادی که دردوره توجیهی ایروبیک شرکت وموفق به کسب نمره قبولی شده اند به شرح ذیل است: تاریخ دوره:۹۴/۶/۲۲  الی ۹۴/۶/۲۴     مدرس :خانم مرجان قهرمان ۱-راحله قوامی راد ۲ سپیده زین الیان ۳مریم روح بخش ۴ مهسا اسدی فاز ۵ مریم السادات مرتضویان ۶ مرجان کیوانفر ۷ بهاره بازخانه ای ۸ زهرا فرخاری ۹رحا عرب ۱۰آسیه اشرافی ...

متن کامل »

اسامی قبول شدگان مربیگری آقایان

لیست اسامی افرادی که در دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی شرکت و پذیرفته شده اند به شرح ذیل است: تاریخ دوره ۹۴/۶/۲۲   الی ۹۴/۶/۲۸     مدرس: دکتر جواد محمد خانی ۱-امین وحدتی ۲- سعید خوش حسن ۳- علیرضا لعل بیداری ۴- محمد فرخان ۵ پوریا رضا زاده باجگیران ۶-مهدی مغنی زاده ۷- حمید رضا مهرانپور ۸-رضا سروری ...

متن کامل »

لیست اسامی پذسرفته شدگان دوره مربیگری بانوان

لیست اسامی افرادی که دردوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی بانوان موفق به کسب نمره قبولی شده اند به شرح ذیل است: تاریخ دوره۹۴/۶/۲۰ الی ۹۴/۶//۲۵         مدرس خانم فاطمه حسینی   شهرستان نیشابور ۱-طیبه رحیمی ۲-اعظم عادلی ۳- سارا دلیلی ۴ غزاله حفاریان ۵ عاطفه عرب عمارلو ۶ غزاله قاجار ۷ الهام ماروسی ۸ سمیه رجبی ...

متن کامل »

اعلام نتایج دوره مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی بانوان

اسامی افرادی که در دوره مربیگری به مدرسی خانم رازیتا حیدری  در شهریور ماه ۹۴ شرکت و موفق به کسب نمره قبولی شده اند به شرح ذیل است: ۱-بهناز منظم ابراهیم پور ۲- مهسا مهدی زاده امینی ۳- اعظم جلیلی قربانی ۴-الهه نشاطی مترجم زاده ۵- الهه رجائی ۶- هدیه کسرائی ۷- آرزو علیزاده کامرود ۸- مائده نجات الهی ۹ ...

متن کامل »

اسامی پذیرفته شدگان درسطوح مختلف پیلاتس

اسامی پذیرفته شدگان درسطوح مختلف پیلاتس به مدرسی خانم کفیلی به شرح ذیل است: نام و نام خانوادگی سطح سیده نرگس حسین پور دو فاطمه نصیریان یک مریم انجام دو فاطمه پاچناری طرقبه دو سوزان بهگام یک نرگس سادات پارسای حجتی یک هانیا چنگیز زاده دو فرزانه شریعت یک عذرا حسین آبادی سه شهره ابراهیمی  سه فائزه سادات موسوی دو ...

متن کامل »