زاوه

همایش کوهپیمایی به مناسبت روز جانباز در شهرستان زاوه برگزار شد

هیات همگانی شهرستان زاوه , به مناسبت روز جانباز ، پاسدار و آزاد سازی خرمشهر همایش کوه پیمایی با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از ورزشکاران ، بسیجیان و خانواده های معظم شهدا در کوههای مزار سلطان سلیمان شهرستان زاوه برگزار کرد.

متن کامل »

مسابقات طناب کشی به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام دولت آباد در شهرستان زاوه برگزار گردید

هیات همگانی شهرستان زاوه با همکاری تربیت بدنی آموزش و پرورش درمورخه ۱۳۹۴/۲/۲۲ مسابقات طناب کشی و همچنین آشنایی با ورزشهای بومی محلی و فریزبی را به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام شهردولت آباد برگزارکرد.این مسابقات با استقبال پر شوردانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی همراه بود و در پایان به نفرات برتر جوایزی از طرف اداره ورزش ...

متن کامل »

جشنواره پرواز بادبادکها به مناسبت هفته معلم در شهرستان زاوه برگزار شد

هیات ورزشهای همگانی شهرستان زاوه  با همکاری تربیت بدنی آموزش و پرورش  دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه  جشنواره پرواز بادبادکها را به مناسبت هفته معلم در مجموعه شهید فیروز شهر دولت آباد برگزار کرد که با استقبال پر شور خانواده ها و دانش آموزان  همراه بود  و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.   

متن کامل »

برگزاری همایش کوهپیمایی به مناسبت هفته سلامت در شهرستان زاوه

همایش کوهپیمایی به مناسبت هفته سلامت  روز یکشنبه ۶ اردیبهشت با شرکت امام جمعه محترم,فرماندار محترم و اعضای شواری اداری شهرستان در کوههای روستای شستان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.در این مراسم امام جمعه محترم سخنانی درباره فواید ورزش کوهپیمایی و سلامت افراد ایراد نمودند.     

متن کامل »

زاوه

رئیس هیات : آقای نصیری نمابر هیات : ۵۳۷۲۵۱۳۱ رئیس اداره : علی صارمی شماره تماس اداره : ۵۳۷۲۵۶۱۳

متن کامل »